Loading...
Mgr. Eva Deckarova2022-03-07T15:59:07+00:00

MGR. EVA DECKÁROVÁ

Som nutričný výživový špecialista na základe akreditovaného kurzu Poradca pre výživu s medzinárodnou platnosťou AVP ČR, ktorý som absolvovala v Prahe a zároveň členkou aliancie výživových poradcov SR a odbornou konzultantkou NUTRI FOOD PLAN .

Moje odborné  vedomosti:

Postupne si svoje odborné vedomosti z oblasti výživy rozširujem formou certifikovaných kurzov:

  • WELKO – Kurz  športovej  výživy
  • NUTRIS – Špecialista na detskú výživu
  • NUTRIS  – Ako na výživu  seniorov
  • NUTRIFOOD  –  Prevencia civilizačných  ochorení
  • AVP SR –  Výživa  seniorov
  • NUTRIFOOD – Odborný poradca a odborné výživové poradenstvo
  • PLANEAT  – licencia na výživový software
  • BIOSPACE – IN Body a Max Pulse – profesionálna  prístrojová  diagnostika
  • E – FIT –  tréner na prístroji  pre efektívne cvičenie a tvarovanie tela

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som dlhé roky ako manažérka v oblasti obchodu a služieb.

Čo som vyštudovala:
Strednú odbornú školu potravinársku, následne VŠ a zmenou životného smerovania výživové poradenstvo.

V čom podnikám teraz:
Som certifikovanou výživovou poradkyňou a členkou aliancie výživových poradcov ČR a SK. Zároveň som konzultantom a terapeutom  TČM.

Milujem svoju prácu, pretože pomáham ľuďom k pozitívnej zmene. Hlavnou náplňou mojej práce je redukcia hmotnosti na základe špeciálnej prístrojovej diagnostiky, následne stanovenie redukčného plánu a nastavenia stravovania podľa individuálnej konštitúcie , predispozície a psychológie človeka.

Moje odborné vzdelanie smeruje aj k prevencii detskej obezity  a taktiež výžive seniorov. Keďže telo je spojené s dušou venujem sa aj alternatívnej liečbe .Vyštudovala som  tradičnú   čínsku medicínu s prepojením na súčasnú výživu človeka –  DIETETIKU.

DIETETIKA je dopodrobna vypracovaný spôsob stravovania, výberu potravín a ich prípravy s cieľom udržať organizmus  v harmónii. Taktiež som absolvovala kurz  BAZI –  je to  astrologický rozbor na základe kmeňov a vetiev,   ktorý vie človeku pomôcť zorientovať sa na jeho ceste životom. Oba smery sú navzájom prepojené do   jediného cieľa – ako predchádzať zdravotným problémom, ale aj riešenia, ak sa už objavili.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Mám dve poradenské centrá výživy a redukcie hmotnosti:

EZA – fit poradňa zdravia  Trenčín  

ORTO REHAB CLINIC  Liptovský  Mikuláš

O mojej rodine:
Bývam v dedinke pri Trenčíne v rodinnom dome v blízkosti rodičov a súrodencov.  Mám syna, ktorý mi už do života priviedol  svoju rodinu  s vnučkami z čoho sa veľmi teším.

Rodina je pre mňa veľmi dôležitá a preto som spokojná s tým, ako momentálne žijem. Mám veľa známych ľudí. Počas môjho podnikania v oblasti poradenstva prichádzajú neustále noví priatelia, za čo som životu veľmi vďačná a tieto moje životné a pracovné úspechy prijímam s veľkou pokorou a vďakou.

.

Voľnočasové aktivity:
Môj voľný čas venujem športu, ktorý mi dodáva energiu, je to hlavne lyžovanie, plávanie, bicyklovanie, turistika, alebo len tak oddych vo wellness no a najviac milujem pobyt pri mori s dobrou knihou.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Podnikanie z minulosti ma naučilo veľkej sebadisciplíne, prísnosti na seba ale hlavne zodpovednosti, ktorá je veľmi dôležitá.
Počas podnikania v oblasti výživy a poradenstva  ktoré robím viac ako 10 rokov som si  vybudovala dve poradenské centrá a rozšírila svoju  poradenskú činnosť o špeciálnu  prístrojovú diagnostiku.

Pracujem s lekárskym  prístojom IN BODY 370 a MAX PULSE

Vyštudovala som  DIETETIKU a  astrológiu BAZI.

Za svoju doterajšiu  prácu v rámci výživového poradenstva som bola v roku 2017 ocenená spoločnosťou   NUTRI, a.s.  „PORADCA ROKA“