Loading...
Nutrifood2018-12-16T21:32:27+00:00

NUTRI FOOD PLAN

Spoločnosť NUTRI  vytvorila licenčný systém na nezávislé prevádzkovanie poradenských centier pre úpravu telesnej hmotnosti pomocou bielkovinových ketogénnych diét VLCD a LCD a špeciálnych výživových programov pri zdravotných obmedzeniach.

Chudnite s NUTRI FOOD PLAN

Spoločnosť NUTRI®  a.s. disponuje dlhoročnými skúsenosťami z oblasti redukcie hmotnosti, výživového poradenstva a zdravého životného štýlu. Naším cieľom je neposkytovať produkty pre redukciu hmotnosti vo forme predaja v obchodoch a na internete, ale našim klientom ponúkame komplexné služby vo forme odborného poradenstva a dohľadu nad zdravou a bezpečnou redukciou hmotnosti prostredníctvom našich poradenských centier a certifikovaných výživových poradcov a lekárov. Máme desiatky konzultantov, nutričných a výživových poradcov a prevádzkujeme sieť poradní NUTRI FOOD PLAN pre redukciu hmotnosti po celom Slovensku.

ČO JE NUTRI FOOD PLAN?

NUTRI FOOD PLANako jediné redukčné a výživové programy na Slovenskuspĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy s nutrične vyváženými potravinami NutriFood.

Potraviny NutriFood obsahujú 100 % odporúčanej dennej dávky všetkých potrebných vitamínovminerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nejde teda o žiadne potravinové, výživové či vitamínové doplnky, ale o potraviny určené na osobitné výživové účely, ktoré vďaka svojej nutričnej vyváženosti dokážu plnohodnotne nahrádzať celodennú stravu a tak sa efekt diéty dostaví už veľmi skoro. Programy NUTRI FOOD PLAN tak predstavujú rýchlu, účinnú, zároveň bezpečnú a zdraviu prospešnú redukciu telesnej hmotnosti ako aj dlhodobé udržanie si váhy bez jo-jo efektu, nakoľko na celý priebeh chudnutia s NUTRI FOOD PLAN dohliada lekár, kvalifikovaný odborník na výživu alebo certifikovaný nutričný a výživový poradca.