Loading...
TČM Dietetika2022-02-14T10:35:49+00:00

DOPLNKY VÝŽIVY GANOEXCEL

Ganoderma lucidum (červená huba)  ako „Reishi“je typom huby, ktorý sa používa v čínskej medicíne už niekoľko tisíc rokov. 

Dnes je Ganoderma lucidum stále považovaná za hodnotný doplnok pre zdravie a bylinný liek na celom svete.

Liečivé účinky ganodermy

Protinádorová aktivita polysacharidov účinná v prípade rakoviny pľúc, kože a prsníka.

Výrazne zabraňuje vývoju, rastu a migrácii nádorových buniek aj po onkologickej liečbe

Pozitívne účinky pri kardiovaskulárnych ochoreniach, znižuje krvný tlak a chráni krvné cievy

Vhodný doplnok pre pacientov s autoimunitnými ochoreniami , vďaka terpénu môže poskytnúť prírodné riešenie pre alergetikov a  diabetikov

Pre vysoký obsah antioxidantov chráni pečeň , znižuje jej zaťaženie a zabraňuje tvorbe firóz.

Reguluje hladinu pečeňových enzýmov

Gano Cafe Classic

GANOCAFE CLASSIC je instantná čierna káva namiešaná z kvalitnej kávy a obohatená o výťažok Ganodermy lucidum. Má bohatú arómu a klasickú chuť. Šálka GANOCAFE Classic vás uspokojí.

Cordyceps

Večný CORDYCEPS je vyrobený zo 100 % Cordycepsu sinensis (Žezlovka čínska). Môže napomáhať k zachovaniu zdravého fungovania respiračného systému a pľúc na ich optimálnej úrovni ako aj zvyšovať fyzickú výdrž a bojovať s únavou.

GANODERMA

Kapsula GANODERMY je vyrábaná z kombinácie šiestich druhov Ganodermy – “Zázračného kráľa bylín”. Doplnok Ganodermy môže napomôcť všeobecnému dobrému zdravotnému stavu a podporovať prirodzenú obranyschopnosť tela.

EXCELLIUM

Excellium je podhubie Ganodermy lucidum, ktorá obsahuje spektrum ingrediencií ako sú vitamíny, minerály a enzýmy. Gano Excel je pionierom na svete vyrábajúcim a propagujúcim podhubie.

Reishi Gold

Reishi Gold je rozpustný výťažok vedecky dokázanej liečivej huby, Ganodermy lucidum, ktorá obsahuje rôzne aktívne prvky ako napríklad polysacharidy, adenozín, organické germánium a triterpen. Výskum dokázal, že tieto aktívne prvky pomáhajú posilniť imunitný systém tela, regulovať cukor v krvi, vyčistiť toxíny a majú protialergický účinok.

Je vyrobený z čerstvej vo vnútri pestovanej Ganodermy. Reishi Gold je tou správnou voľbou pre vás a vašu rodinu k získaniu optimálneho zdravia!

Excellium Gold

Excellium Golde je vyrábaný z podhubia Ganodermy lucidum a obsahuje aktívne prvky plodnice ako aj pestrosť proteínov, enzýmov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre vaše každodenné

Gano Fresh

Zubná pasta s čerstvou mätou a Ganodermou lucidum. GANO FRESH je pripravená, aby pomohla udržať vaše zuby, ďasná a ústa svieže po celý čas. Jej osviežujúca príchuť zanecháva každý deň vašim ústam pocit čistoty a sviežosti.